Любарською селищною радою заплановано ряд заходів спрямованих на покращення інфраструктури та благоустрою населених пунктів громади. Частину з цих заходів вже реалізовано протягом п’яти місяців 2018 року.

Серед них:

Утримання та ремонт дорожньо-вуличного покриття:

- снігоочищення в зимовий період проведено на 104 км внутрішніх доріг;

- протиожеледовими засобами оброблено 21 км доріг;

- поточний ремонт виконано на 4,6 км доріг на суму близько 450 тис грн;

- прогрейдеровано 104,5 км  доріг на суму 128,0 тис грн;

- благоустроєно бардюрне кріплення на 1,2 км доріг.

Утримання кладовищ, пам’ятників:

- Огроджено 400 м погонних кладовищ.

- Приведено в порядок 34 кладовища, 79 пам’якників.

На що витрачено майже 200 тис грн в т.ч на часткову оплату праці 92 працівників центру зайнятості  та придбання матеріалів. Дана робота проводиться  постійну  у міру необхідності належного утримання кладовищ та пам’ятників.

Освітлення вулиць населених пунктів Любарської селищної ради:

- встновлення нових ліхтарів – 51 шт;

- капітально відремонтовано – 22 шт;

- проведено нових  кабелів – 1,6 км.

Організація сортування, видалення та утилізація твердих побутових відходів:

- Придбано 70 контейнерів для роздільного збирання відходів;

- Проведено громадські слухання по визначенню місць їх встановлення;

- Розпочато роботи по майданчиках для встановлення контейнерів;

- Проводиться тендер по закупівлі спецавтомобіля «сміттєвоз»;

- Розробляються заходи щодо безпечної утилізації відходів тваринного походження.

План на 2018 р

• Капітальний ремонт із асфольтобетонним покриттям 2,5 км близько 5,0 тис грн в тому числі за участі сублевції ДФРР в межах 3,0 млн.грн;
  • Капітальний ремонт висівково –щебеневою сумішшю в межах 20км, в межах 600 тис грн;
  • Ямковий ремонт дорожньо вуличного покриття по усіх населенних пунктах селищної ради в межах 600,0 тис грн;
  • Частковий ремонт тротуарного покриття в смт.Любар;
  • Виготовлення проектно-кошторисної документації першої черги капітального ремонту  дорожнього покриття вул.Незалежності.
  • Виготовлення проектно-кошторисну документацію та будівництво нових ліній електроосвітлення у 7-ми населених пунктах: Рогізно, Меленці, В.Браталів, Виноградівка, Панасівка, М.Браталів, Филинці.
  • Поточний ремонт та відновлення освітлення у відповідності до Програми вуличного освітлення прийнятої на сесії від 23.03.2018 року.

В перспективі Любарської селищної ради придбання техніка для забезпечення видалення сортових ТПВ по усіх населених пунктах селищної ради