Фото без опису04 червня 2018 р. начальник відділу "Любарське бюро правової допомоги" Зубко Олена Костянтинівна здійснила виїзний прийом громадян в Глезненському старостинському окрузі (Любарська ОТГ).

Під час прийому серед громадян провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та розповіла про можливість оперативного отримання безоплатної правової допомоги.

Громадян, які прийшли на зустріч з фахівцем, цікавили такі питання:

адміністративна відповідальність за дрібне хуліганство,

щодо стягнення аліментів,

щодо нових правил отримання житлової субсидії на 2018 рік,

спадкування за заповітом,

щодо договору дарування,

відповідальність за несплату аліментів.

Кожне питання розглянула та пояснила громадянам правовий механізм вирішення проблеми.

Під час виїзного прийому мешканцям села Глезне розповіла і про  загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!» та розповсюджувала серед охочих тематичну друковану продукцію з актуальною правовою інформацією.