Семінар на тему «Фінансова підтримка громадських організацій ОТГ в умовах децентралізації»

Дата: 18.05.2018 15:29

22 травня 2018 року в ЛЮБАРСЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, наші колеги із ЖИТОМИРСЬКОГО ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ проводитимуть семінар на тему «Фінансова підтримка громадських організацій ОТГ в умовах децентралізації», в рамках якого висвітлюватиметься наступна тематика:

10.00 - Комунікація проектів. Від совка до  креативу Дмитро Клименко - радник з комунікації Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування

11.40 - Гранти для проектів, як їх отримати - Георгій Федорук - радник з регіонального розвитку Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування

13.40 – 14.00 Кава-брейк

14.00 -15.30 Мозковий штурм у пошуках ідей - Дмитро Клименко - радник з комунікації Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування

Місце проведення: актовий зал Любарської районної ради.

Початок: о 10.00

До участі в заході запрошуються представники  громадських організацій, органів місцевого самоврядування, депутати місцевої ради.

Чому важливо відвідати захід: Одним із завдань місцевого самоврядування є пошук зовнішніх альтернативних джерел фінансування , налагодження співпраці з донорськими та грантовими організаціями. Залучення зовнішніх коштів громадами дозволяє вирішити багато важливих та актуальних  питань. Важливим є підготовка якісних фахівців, які здійснюють діяльність із написання проектів.