Селище святкує День вишиванки

Дата: 17.05.2018 16:19

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цього року свято випало на 17 травня.

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.

Вперше День вишиванки запропонувала відзначати одна зі студенток факультету історії Чернівецького національного університету у 2006 році. Її надихнув знайомий, який постійно носив вишиванку. Того року у вишиванки вдяглися кілька студентів та викладачів Чернівецького університету, тепер це свято набуло міжнародних масштабів.

За ініціативи колективу Любарсько гімназії №1 та підтримки селищного голови Володимира Герасимчука, Любарчани також підтримали традицію прославлення української вишиванки.

На центральні площі Любара вихованці Любарської гімназії №1 влаштували великий флеш-моб  та парад вишиванок.

Такого розмаїття вишиванок у Любарі, як сьогодні, ви не побачите ніколи.