Як отримати 50 тис. грн компенсації за встановлену сонячну електростанцію

Дата: 10.05.2018 14:45

Сайт Житомирської обласної державної адміністрації повідомляє як отримати 50 тис. грн компенсації за встановлену сонячну електростанцію

На Житомирщині вже працює 39 сонячних електростанцій. З них 9 власників отримали відшкодування з обласного бюджету, ще 15 – подали заявки на компенсацію вартості обладнання на суму близько 650 тис. грн.

Програма передбачає відшкодування у розмірі до 50 тис. гривень з обласного бюджету – 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей, а також обладнання і матеріалів для використання альтернативних джерел енергії.

Щоб отримати відшкодування за сонячні батареї та електростанції, встановлені за власні кошти, необхідно:

Крок 1 – вибрати необхідне обладнання у постачальника та взяти на нього рахунок-фактуру;

Крок 2 – купити обладнання та встановити його;

Крок 3 – підтвердити факт встановлення в Обленерго;

Крок 4 – надати в облдержадміністрацію документи: рахунок-фактуру на обладнання (видаткова накладна), довідку з Обленерго про підключення, паспорт, код платника податків.

Крок 5 – через 2-3 тижні отримати на власний рахунок до 20% від вартості сонячних батарей.

Якщо бажаєте встановити сонячну електростанцію за кредитні кошти і отримати компенсацію, потрібно:

Крок 2 – завітати до будь-якого державного банку (Укрексімбанк, Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк) і взяти кредит;

Крок 3 – купити обладнання та встановити його;

Крок 4 – підтвердити факт встановлення в Обленерго;

Крок 5 – надати в облдержадміністрацію документи: рахунок-фактуру на обладнання (видаткова накладна), довідку з Обленерго про підключення, паспорт, код платника податків;

Крок 6 – комісія приймає рішення та переводить на кредитний рахунок банку до 20% від тіла кредиту.

За довідками можна звертатися за телефонами: (0412) 47-46-44, 47-46-42.