Напередодні свята Перемоги голова селищної ради Володимир Миколайович разом з секретарем селищної ради Василем Володимировичем, заступником голови Аллою Миколаївною  та в.о старост відповідних старостинських округів привітали ветеранів війни – жителів селищної ради –

Боровика Сергія Даниловича, Данилко Юрія Макаровича, Поліщук Тетяну Мартинівну, Москалюк Івана Григоровича, Панчук Митрофана Семеновича, Тринчій Ярослава Ілліча, Дем’янюк Олену Никифорівну, Коломієць Григорія Архиповича, Назарівського Миколу Івановича, Кучер Розу Романівну, Мартинюка Михайла Павловича, Тимощук Ганну Спиридонівну, Ковтонюк Ганну Прокопівну, Шастуна Андрія Максимовича та Максимця Василя Прокоповича.

Керівники селища завітали до усіх ветеранів та особисто  подякували ветеранам за їх подвиг в роки війни. У цей весняний, радісний і водночас сумний день, щиро бажали  здоров’я, добра й благополуччя. Щоб у домівках кожного ветерана завжди панував  мир, спокій та достаток.