Громадські слухання продовжуються…

Дата: 08.05.2018 14:17

07.05.2018 року відбулись громадські слухання з приводу централізованого вивезення сміття в с.Громада. Селищний голова Володимир Миколайович Герасимчук ознайомив жителів села з планами, щодо вивозу сміття в населених пунктах нашої селищної ради.

Як усім відомо, будь-які питання  краще вирішуються шляхом переговорів та діалогу. Саме так і було вирішено питання вивозу сміття в с.Громада. Володимир Миколайович разом з жителями прийшли до спільної думки, яка заключалася в наступному: на початковому етапі з усіма жителями буде підписано договори з надання послуг по вивезенню сміття, яке вивозитиметься  централізовано транспортними засобами КП «Добробут» у попередньо домовлені дні. А в перспективі  буде розглядатись питання встановлення баків для сортування сміття по вулицях села.