Виїзний прийом в Малобраталівському старостинському окрузі

Дата: 04.05.2018 09:44

03 травня 2018 р. начальник відділу "Любарське бюро правової допомоги" Зубко Олена Костянтинівна здійснила виїзний прийом в Малобраталівському старостинському окрузі (Любарська ОТГ).

Під час прийому серед громадян провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та розповіла про можливість оперативного отримання безоплатної правової допомоги.

Мешканців села Малий Браталів цікавили питання: відповідальність за несвоєчасне подання електронної декларації, як оформити купівлю-продаж будинку та земельної ділянки, чи передається у спадок право користування земельною ділянкою та інше.

Під час виїзного прийому жителям села Малий Браталів розповіла і про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!» та розповсюдила серед охочих тематичну друковану продукцію з актуальною правовою інформацією.