Відкритий традиційний турнір з футболу пам'яті В.М.Сидорчука

Дата: 02.05.2018 17:05

29 квітня 2018 року на районному стадіоні «Освіта-Колос» відбувся Відкритий традиційний турнір з футболу  пам’яті Володимира Матвійовича Сидорчука.  Володимир Матвійович все своє життя жив спортом та заради спорту. Саме він виховав  не одне спортивне покоління та започаткував жіночий футбол.

На змагання прибули 13 футбольних команд, серед  яких  12 футбольних команд району та ФК «ГОЛДЕН» (м.Вінниця).

Команди привітали дружина Володимира Матвійовича  - Сидорчук Ліда Іванівна, яка подякувала організаторам та учасникам Турніру.

Також спортсменів привітали керівник апарату Любарької районної державної адміністрації Чмирук Андрій Феліксович, секретар Любарської селищної ради Янко Василь Володимирович та директор Любарської спортивної школи Залуцький Юрій Леонідович.

В результаті запеклої гри під теплим весняним сонцем перемогу здобула ФК «Астарта» (с.М.Браталів), друге  - ФК  «Сокіл» (с.Березівка), а третє – ФК «Вир» (с.Ст. Чортория).