Громадські слухання розпочато...

Дата: 17.04.2018 09:31

16 квітня в смт.Любар розпочато громадські слухання по встановленню сміттєвих баків для сортування сміття. Першими мали змогу на обговорення жителі багатоповерхових будинків по вулиці Незалежності 67,69, 71,71а.

Голова селищної ради Володимир Миколайович Герасимчук та депутат селищної ради Олег Олександрович Дюдін запропонували мешканцям даних будинків встановити на території їх двору 3 сміттєвих баки для загального сміття, 1- для скла та 1- для пластику. В ході діалогу, очільників  селища з громадою, було вирішено встановити дані баки для сміття по пров.Шкільному. Керівники громади пообіцяли людям, що вивіз сміття буде проводитись регулярно, адже автопарк КП «Добробут» планується оновити.

Жителі будинків активно піднімали та обговорювали не лише проблему сміття, а й проблему, яка турбує жителів селища не один рік  – якісне водопостачання.

Керівництво селищної ради пообіцяло виправити становище  найблищим часом.