Тренінг – навчання на тему «Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» .

Дата: 11.04.2018 11:32

11.04.2018 року на базі   Любарської селищної ради  Житомирським жіночим інформаційно-консультативним центром  проведено тренінг – навчання на тему «Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» .

Для участі у тренінгу були запрошені в.о.старост, начальники відділів та управлінь Любарської селищної ради.

Кожен учасник висловив свої очікування від тренінгу, а директор Житомирського ЖІКЦ Ірина Бабенко та виконуючий директор  Житомирського ЖІКЦ Климчук Марія, в свою чергу, ознайомили учасників тренінгу з законодавчою базою у сфері протидії торгівлі людьми, визначили основні заходи у сфері протидії торгівлі людьми на місцевому рівні. В процесі роботи спільно з учасниками було опрацьовано випадки торгівлі людьми практично, визначено оцінку потреб та план реабілітації осіб постраждалих від торгівлі людьми.