Засідання виконавчого комітету

Дата: 30.03.2018 16:59

30 березня 2018 року в приміщені актового залу Любарської школи мистецтв відбулось засідання виконавчого комітету Любарської селищної ради. Членами виконавчого комітету було розглянуто більше 20 питань. Особливу увагу було приділено питанням, щодо виконання оплачуваних суспільно-корисних робіт, переліку об’єктів та видів оплачуваних робіт, які будуть виконуватися відповідно до «Програми виконання оплачуваних суспільно-корисних робіт» на території селищної  ради.

Також розглянуто питання по створенню комісії з питань надання матеріальної допомоги жителям населених пунктів селищної ради, питанням благоустрою та організації громадських робіт. Крім того було проаналізовано тенденцію надходжень податків до Любарської селищної ради в розрізі старостинських округів.