Виїзний прийом громадян провела заступник голови Любарської селищної ради Алла Миколаївна Осипенко

Дата: 30.03.2018 16:53

29 березня 2018 року заступник голови Любарської селищної ради з питань діяльності виконавчих органів ради  Алла Миколаївна Осипенко провела виїзний прийом громадян в Горопаївському та Липненському старостинських округах. Розглянуто звернення в.о.старости Горопаївського старостинського округу Білоус Г.І., в.о.старости Липненського старостинського округу Ковтонюка О.В. та жителів сіл.

Спільно з в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Данилко О.М. та фахівцем із соціальної роботи Лесик І.М. відвідали заклади дошкільної освіти с.Горопаї та с.Липне та визначили пріоритетні напрямки роботи в цих закладах.