Відбулась V сесія VIII скликання Любарської селищної ради

Дата: 23.03.2018 17:13

23.03.2018 року  відбулось засідання  V  сесії VIII скликання Любарської селищної ради.

На засідання сесії прибули 20 депутатів Любарської селищної ради. На порядку денному було винесено ряд питань, що стосуються бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, гуманітарних питань, питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, пенсіонерів, ветеранів війни та праці, громадян, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників АТО та їх сімей,  питань дотримання законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та розвитку населених пунктів Любарської територіальної громади, планування та забудови територій. Усі питання попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій.

На сесії було розглянуто 53 питання. Та не дивлячись на це, депутати плідно попрацювали,  активно обговорювали  поставленні питання та переймалися проблемами населення.

З результатами голосування можна ознайомитись на  нашому сайті  в розділі

ДОКУМЕНТИ ⇒  ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ⇒ ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ V СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ ЛЮБАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.