23 лютого 2018 року відбулась адміністративна комісія виконавчого комітету Любарської селищної ради

Дата: 27.02.2018 15:49

23 лютого 2018 року  в приміщенні Любарської селищної ради відбулась адміністративна комісія виконавчого комітету Любарської селищної ради.

На розгляд комісії надійшло 18 протоколів про адміністративні правопорушення. Під час засідання комісії розглянуто 14 протоколів, з них: на 1 особу за результатами розгляду накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, на 8 осіб накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження, на 2 осіб, які були викликані на адміністративну комісію винесено постанову про закриття справи у зв’язку із відсутністю події і складу адміністративного правопорушення. Всі інші протоколи відкладені у зв’язку з неявкою осіб, які були викликані на комісію про адміністративні правопорушення.