День Соборності

Дата: 24.01.2018 13:06

На Любарщині 22 січня 2018 року, як і у всій Україні, відзначили День Соборності - нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців,

В районному будинку культури відбувся урочистий захід, що зібрав десятки жителів району. Секретар Любарської селищної ради Янко Василь Володимирович привітав жителів Любарщини, побажав усім міцного здоров’я та довголіття, особистих і суспільних досягнень та  мирного неба над головою.

Василь Володимирович підкреслив, що нині ми є одним народом, який має унікальну та багату культурну спадщину, глибинну історію, спільну мету та чіткі перспективи, і будь які відмінності між нами  лише збагачують нас, а не роз’єднують.

По закінченню урочистостей усі учасники заходу серед яких були представники установ та організацій району, учні та студенти навчальних закладів Любарщини. Усі разом відтворили символічний ланцюг єдності усього народу.