Любарський район, Житомирська область

Виїзний прийом начальника відділу "Любарське бюро правової допомоги" Зубко Олени Костянтинівни

05 березня 2018 р. начальник відділу "Любарське бюро правової допомоги" Зубко Олена Костянтинівна здійснила виїзний прийом в Мотовилівському старостинському окрузі в селі Мотовилівка Любарського району (Любарська ОТГ). За правовою допомогою звернулося 2 громадян із питань, які стосувались фінансового, трудового законодавства та соціального забезпечення. До присутніх була доведена інформація про діяльність бюро та надані методичні рекомендації.
     Також в в ході зустрічі, начальник відділу Любарського бюро правової допомоги розповіла про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Мета цієї зустрічі полягала не лише у тому, щоб проінформувати громадян про їхні права, а й навчити їх, як ці права захищати та надати чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують.