Виїзний прийом начальника відділу "Любарське бюро правової допомоги" Зубко Олени Костянтинівни

Дата: 06.03.2018 10:43

05 березня 2018 р. начальник відділу "Любарське бюро правової допомоги" Зубко Олена Костянтинівна здійснила виїзний прийом в Мотовилівському старостинському окрузі в селі Мотовилівка Любарського району (Любарська ОТГ). За правовою допомогою звернулося 2 громадян із питань, які стосувались фінансового, трудового законодавства та соціального забезпечення. До присутніх була доведена інформація про діяльність бюро та надані методичні рекомендації.
     Також в в ході зустрічі, начальник відділу Любарського бюро правової допомоги розповіла про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!». Мета цієї зустрічі полягала не лише у тому, щоб проінформувати громадян про їхні права, а й навчити їх, як ці права захищати та надати чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують.