Районний захід до Дня 8 березня

Дата: 07.03.2018 09:09

Урочистості з нагоди свята весни, краси і любові відбулися 06 березня 2018 року в районному будинку культури.  Свято подарували  вихованців та працівників Любарської школи мистецтв. Матусь, бабусів, донечок сестричок, подруг, колег та усіх жінок привітали керівники району: перший заступник голови райдержадмінімтрації Олександр Іванович Лаврук, голова районної ради Ігор Петрович Кучер та голова селищної ради Володимир Миколайович Герасимчук.

Володимир Миколайович привітав представниць чарівної статі та побажав здоров’я, жіночого щастя,  любові, сімейного благополуччя, родинного тепла і довголіття. Грамотами селищної ради нагородили в.о.старости с.Громада Катанаху Тетяну Броніславівну та головного спеціаліста загального відділу апарату селищної ради Мельник Тетяну Володимирівну.