Комісія з питань захисту прав дитини

Комісія з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Любарської селищної ради

18.09.2018 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі  Любарської селищної ради, на якому було розглянуто ряд питань, що стосуються захисту законних прав та інтересів дітей.

Під час засідання були розглянути заяви та звернення громадян , пов’язаних із захистом прав та інтересів дітей, зокрема, про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав; надання дозволу на шлюб неповнолітній особі; взяття сімей під соціальний супровід.

Підготовлені матеріали детально вивчені членами комісії, заслухані заявники та запрошені особи. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято відповідні рішення щодо розв’язання порушених проблем

Комісія з питань захисту прав дитини

20.08.2018 р. під головуванням селищного голови В.М. Герасимчука відбулось засідання чергової комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав, про виконання батьківських обов’язків, умови проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, визначення днів побачень батька з дітьми та інші звернення, заяви громадян.

По закінченню засідання комісії головою комісії надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих рішень з метою захисту прав та інтересів дітей.

13.07.2018 р. відбулось засідання чергової комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному розглядалися питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав, про виконання батьківських обов’язків, умови проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, визначення днів побачень батьками з дітьми, питання щодо госпіталізації дитини для лікування в медичний заклад та інші звернення, заяви громадян.

У роботі комісії взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів А.Осипенко, начальник служби у справах Л. Ющенко, заступник директора ЦСССДМ Любарської селищної ради О. Кришталь, в.о. начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту О. Данилко, начальник відділу юридичної та кадрової роботи Т. Васільєва, лікар-педіатр Є. Сиротенко, заступник начальника управління фінансів Н. Янко, начальник загального відділу селищної ради Л. Вашкевич, спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення Т. Тарасюк, інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Любарського ВП Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області Ю. Саківський. Також на комісію були запрошені в.о старости Липненського старостинського округу О. Ковтонюк, головний спеціаліст служби у справах дітей Любарської селищної ради З. Грама, провідний спеціаліст служби у справах дітей Любарської селищної ради Т. Луцкова, спеціаліст служби у справах дітей Любарської селищної ради А. Кулініч.

За результатами комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення для повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

12.06.2018 р. під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів А.Осипенко відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання про стан виконання батьківських обов’язків, умови проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, визначення днів побачень батьками з дітьми та інші звернення, заяви громадян.

У роботі комісії взяли участь начальник служби у справах Л. Ющенко, заступник директора ЦСССДМ Любарської селищної ради О. Кришталь, в.о. начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту О. Данилко, начальник відділу юридичної та кадрової роботи Т. Васільєва, лікар – педіатр РЦЛ С. Назімов, заступник начальника управління фінансів Н. Янко, начальник загального відділу селищної ради Л. Вашкевич, спеціаліст відділу праці та соціального захисту населення Т.Тарасюк, заступник начальника Любарського ВП Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області Т. Підгаєцька. Також на комісію були запрошені завідуюча ФП Глезненського старостинського округу  Батюх Ю.П та заступник начальника УПСЗН РДА Шклярук Т.М.

За результатами розгляду питань порядку питань комісією винесені обґрунтовані рішення в інтересах дітей  та взяті під контроль до повного виконання.

Начальник служби у справах дітей                                                                                                     Л.Л. Ющенко