Керівництво селищної ради

Герасимчук Володимир Миколайович

голова Любарської селищної ради

Герасимчук Володимир Миколайович народився 12 жовтня 1989 році в м.Житомир. У 2007 році закінчив Мотовилівську ЗОШ, після чого вступив до Житомирського національного університету на спеціальність «Агроном».  З 2008 по 2009 рік проходив строкову службу в Збройних силах України.

З 2014року  по 2015 рік приймав участь в АТО, де був поранений.

Нагороджений годинником від Президента та орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Володимир Миколайович одружений. Разом з дружиною Катериною Петрівною проживають в с.Семенівка Любарського району.

Янко Василь Володимирович

секретар Любарської селищної ради

Янко  Василь Володимирович народився 23 червня 1975 року в с.Панасівка  Любарського району.

У 1996 році закінчив Коростишівське педагогічне училище ім..І.Я.Франка, до здобув спеціальність «Вчитель праці та креслення», а в 2001 році отримує другу освіту у Кам’янець Подільському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Вчитель історії».

Трудова кар’єра розпочалась у Коваленківській ЗОШ у 1996 році. Спочатку вчителем історії та права, а з 2009 року ще й заступником директора з навчально-виховної роботи.

Відзначений грамотами ОБЛНО та РАЙВО.

Одружений. Разом з дружиною Вірою Янко  мають доньку Яну.

Біленький Анотолій Сергійович

заступник голови Любарської селищної ради, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Біленький Анатолій Сергійович народився 27 серпня 1978 року в смт.Любар. У 1994 році закінчив Любарську ЗОШ №2. У цьому ж році вступив до Рівненського державного університету, по закінченню якого отримав спеціальність «Всесвітня історія та народознавство». Свою трудову діяльність розпочав у 2000 році у Меленецькій ЗОШ вчителем історії. У 2001 році був призначений викладачем Любарського професійного ліцею, де пропрацював до 2005 року. Потім свою діяльність продовжив у Любарській районній державній адміністрації на посаді керівника апарату. З березня 2016 року Біленький А.С. працював керуючим справами виконавчого апарату Любарської районної ради.

Анатолій Сергійович одружений. Разом з дружиною Наталією Миколаївною виховують двоє діток – Богдана та Богуславу.