Керівництво селищної ради

Герасимчук Володимир Миколайович

голова Любарської селищної ради

Герасимчук Володимир Миколайович народився 12 жовтня 1989 році в м.Житомир. У 2007 році закінчив Мотовилівську ЗОШ, після чого вступив до Житомирського національного університету на спеціальність «Агроном».  З 2008 по 2009 рік проходив строкову службу в Збройних силах України.

З 2014року  по 2015 рік приймав участь в АТО, де був поранений.

Нагороджений годинником від Президента та орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Володимир Миколайович одружений. Разом з дружиною Катериною Петрівною проживають в с.Семенівка Любарського району.

Янко Василь Володимирович

секретар Любарської селищної ради

Янко  Василь Володимирович народився 23 червня 1975 року в с.Панасівка  Любарського району.

У 1996 році закінчив Коростишівське педагогічне училище ім..І.Я.Франка, до здобув спеціальність «Вчитель праці та креслення», а в 2001 році отримує другу освіту у Кам’янець Подільському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Вчитель історії».

Трудова кар’єра розпочалась у Коваленківській ЗОШ у 1996 році. Спочатку вчителем історії та права, а з 2009 року ще й заступником директора з навчально-виховної роботи.

Відзначений грамотами ОБЛНО та РАЙВО.

Одружений. Разом з дружиною Вірою Янко  мають доньку Яну.

Гуменюк Олена Анатоліївна

заступник голови Любарської селищної ради

Гуменюк Олена Анатоліївна народилась 20 травня 1993 року в с.Гринівці, Любарського району. Після закінчення школи у 2010 році вступила до Національного університету державної податкової служби України на факультет економіки та оподаткування, який у 2015 році закінчила з відзнакою. За роки навчання була  стипендіатом Президента України.

З 2013 року по 2014 рік працювала  лаборантом науково-організаційного відділу Національного університету державної податкової служби України.

З вересня 2015 року по лютий 20116 року - помічник директора ГО «Палата податкових консультантів».  Після чого працювала помічником менеджера проекту Агенства США з міжнародного розвитку «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи(ЗМФІ –П) впровадження».

Олена Анатоліїна не одружена.

Осипенко Алла Миколаївна

заступник голови Любарської селищної ради

Осипенко Алла Миколаївна народилась 12 червня 1980 року  в с.Юрівка Любарського району. В 2002 році закінчила житомирський державний педагогічний університет ім.І.Франка, де здобула освіту за кваліфікацією «Вчитель української мови та літератури,зарубіжної літератури та українознавства. З вересня 2004 року працювала головним спеціалістом Любарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На даній посаді працювала впродовж року, після чого призначена на посаду директора Любарського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Алла Миколаївна одружена. Разом з чоловіком Анатолієм Григоровичем виховують дві доньки – Зоряну та Цвітану.

Біленький Анотолій Сергійович

заступник голови Любарської селищної ради, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Біленький Анатолій Сергійович народився 27 серпня 1978 року в смт.Любар. У 1994 році закінчив Любарську ЗОШ №2. У цьому ж році вступив до Рівненського державного університету, по закінченню якого отримав спеціальність «Всесвітня історія та народознавство». Свою трудову діяльність розпочав у 2000 році у Меленецькій ЗОШ вчителем історії. У 2001 році був призначений викладачем Любарського професійного ліцею, де пропрацював до 2005 року. Потім свою діяльність продовжив у Любарській районній державній адміністрації на посаді керівника апарату. З березня 2016 року Біленький А.С. працював керуючим справами виконавчого апарату Любарської районної ради.

Анатолій Сергійович одружений. Разом з дружиною Наталією Миколаївною виховують двоє діток – Богдана та Богуславу.