Центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Любарської селищної ради висловлює подяку директору «КАРІТАС-СПЕС» отцю Віталію Умінському за надану гуманітарну допомогу у вигляді пральної машини-автомат та дитячого візочка.

Ми щиросердечно – від імені сімей, що отримали допомогу та колективу ЦСССДМ Любарської селищної ради – дякуємо Вам. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша щедрість повертається до Вас сторицею.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛЮБАРЩИНИ!

Центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Любарської селищної ради отримано допомогу від Гуманітарного проекту Bevar Ukraine та Міжнародної Асоціації Підтримки України за сприяння Черній О. П. у вигляді дитячих мокасинів.

Розміри взуття: 23, 26 та 29.

Бажаючих отримати взуття просимо звертатися до Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Любарської селищної ради за адресою:

с. Ст. Любар

вул. Медична (приміщення інфекційного відділення ЦРЛ)

тел. 2-22-53

11.10.2018 року Центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді Любарської селищної ради було здійснено відвідування сім’ї, яка проживає у с. Громада та перебуває під соціальним супроводом. Адресну соціальну допомогу було повторно надано у вигляді дитячої суміші «Малиш». Сім’я перебуває в складних життєвих обставинах, одинока мама виховує двох неповнолітніх дітей, має низьке матеріальне становище та потребує соціальної допомоги.

Допомогу надано за заявою матері та Програмою «Здоров’я дітей раннього віку та соціальна підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2018-2022 роки».

Соціальна допомога сім’ям в СЖО

Одним із напрямків роботи Центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Любарської селищної ради є надання адресної соціальної допомоги сім’ям в складних життєвих обставинах.                                                          Зокрема, надано соціальну допомогу багатодітній малозабезпеченій сімʼї з с. Веселка, у якій нещодавно народилась 4 дитина. Допомогу надано у вигляді дитячої суміші «Малютка», у кількості 7 упаковок.                                                        Соціальну допомогу сім’ям, що її потребують надано за Програмою «Здоров’я дітей раннього віку та соціальна підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2о18-2022 роки».